777 116 700

ANTONIO CARRARO = KOMATEC s.r.o. = Autorizované zastoupení výrobce pro Moravu

Publikováno: 15. 5. 2023

A máme tu pro Vás asi největší novinku za poslední měsíce.

Jsme hrdí, že Vám můžeme sdělit následující a velmi důležitou informaci. Stali jsme se přímým autorizovaným zástupcem a partnerem italského výrobce traktorů ANTONIO CARRARO pro oblast Morava. Jsme velmi rádi a velmi si vážíme toho, že si výrobce pro spolupráci vybral právě nás KOMATEC s.r.o.

S traktory ANTONIO CARRARO máme mnohaleté zkušenosti jak co se prodeje týče, tak také co se týče servisu a dodávek náhradních dílů. Naším cílem je poskytnout Vám našim zákazníkům kvalitu jak se patří od A do Z, počínaje výběrem správného traktoru a jeho výbavy, přes kvalitní poskytování servisních požadavků až k dodávkám originálních náhradních dílů v nejkratších možných termínech. Proto nás neváhejte kontaktovat přímo, nebo přes naše prodejní a servisní partnery. Naším cílem je celková spokojenost Vás našich zákazníků a to jak s námi, tak s traktory ANTONIO CARARRO.

Jste prodejcem techniky a máte i servisní zázemí? A Vy zatím ještě nejste naším obchodním a servisním partnerem? Pojďme to společně změnit. Hledáme prodejní a servisní partnery ve všech regionech Moravy. Buďme společně zákazníkům co nejblíže.

Váš tým KOMATEC s.r.o.