NOVINKY

18Bře 2020

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že od pondělí 16.3. až do odvolání krizového stavu vyhlášeného nařízením Vlády ČR je naše prodejna uzavřena pro veřejnost a provoz naší společnosti omezen. Zároveň bychom Vás rádi informovali, že i naše společnost přijala opatření proti předcházení a šíření viru Covid-19, protože zdraví nás všech je to nejdůležitější.
Zároveň Vás však informujeme, že je možné objednávat vzdáleně, tedy přes telefon anebo e-mail. Následný výdej je řešen skrze výdejové místo za použití ochranných prostředků a to pouze po telefonické dohodě. Zároveň prosíme i Vás o dodržování veškerých doporučení.
Můžete nás kdykoliv kontaktovat a provádět objednávky na tel. 777 116 700 nebo na e-mailu info@komatec.cz. Tyto objednávky se budeme snažit realizovat a dodat v nejkratším možném čase dle možností dodavatelů a dopravců.
Děkujeme Vám za pochopení a také věříme a doufáme, že nám zachováte i nadále svou podporu a přízeň i v budoucnu.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

12Bře 2020
  • smykový mini nakladač
  • smykový mini nakladač

Nedávno proběhlo předání nového mini smykového nakladače CAST modelu SSQ 15D. Jak již označení modelu napovídá, jedná se o provedení s dieselovým motorem Kubota o výkonu 15 k. Stroj je vybaven širokými pneumatikami All Trac, vhodnými pro všechny typy povrchů. Zdvihací výška výložníku je 2110 mm a v kombinaci s maximální nosností až 600 kg se jedná o velmi mrštného pomocníka, který nahradí minimálně dvě osoby a dokáže tak ušetřit spoustu času i peněz. Novým majitelem se stala stavební firma s působností ve všech regionech. Novému majiteli děkujeme za výběr techniky CAST a přejeme mnoho úspěchů a spokojenosti s naším miníkem.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

09Bře 2020
  • mulčovač Niubo
  • mulčovač Niubo
  • mulčovač Niubo
  • mulčovač Niubo
  • mulčovač Niubo

Další NIUBO v provozu.
Letošní zima je taková nemastná, neslaná, jaro se kvapem blíží a tráva se brzy přihlásí o slovo. Proto tedy připomeneme jedno předání rovinného mulčovače NIUBO. V loňském roce jsme předávali rovinný mulčovač NIUBO model SPEED REVERS 160 osazený robustními kladivy. Agregován je na malotraktoru Antonio Carraro Ergit TTR 9400 v čelní agregaci. Novým majitelem stroje se stala Obec Morávka v Moravskoslezském kraji. Jedná se o reverzní provedení mulčovače s možností likvidace náletových dřevin až do průměru 5 cm, tedy velmi robustní provedení s hydraulickým bočním posuvem, které lze agregovat nejen na reverzní traktory. Dle velikosti pracovního záběru je minimální požadovaný výkon traktoru 28 k. A jak již máme od nového majitele informace, je s novým mulčovačem NIUBO nadmíru spokojen.
Přejeme tedy majiteli mnoho další spokojenosti s tímto mulčovačem.
A co vy, jste již připraveni na jarní a letní sezónu sečení a mulčování?

Váš tým KOMATEC s.r.o.

03Bře 2020
  • Komunální projekt roku

Po celý loňský rok byla naše společnost KOMATEC s.r.o. oficiálním partnerem soutěže Komunální projekt roku 2019 v kategorii Veřejná zeleň. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 74 projektů z měst a obcí a nutno říci, že všechny byly velmi inspirativní. Slavnostní vyhlášení proběhlo koncem listopadu v prostorech Rezidence primátora hl. m. Prahy. Snahu a poctivou práci starostek a starostů, ocenili i přítomní představitelé ministerstev, obou komor Parlamentu ČR a dalších institucí. Vítězem kategorie Veřejná zeleň se stal projekt Park Granátová městské části Praha – Slivenec, za nímž stojí starostka městské části RNDr. Jana Plamínková. Zajímavostí je, že při realizaci tohoto projektu spolupracovali i občané městské části a ze zanedbaného pozemku se podařilo vytvořit krásný park pro občany městské části. Při slavnostním předávání byla paní starostka zastoupena místostarostkou městské části paní Lenkou Kudlákovou. Předávajícími byli p. Martin Benda místopředseda Výboru pro kulturu, výstavnictví,
cestovní ruch a zahraniční vztahy Zastupitelstva
hlavního města Prahy, který zastoupil pražského primátora a symbolický šek předával p. Jaroslav Mai, jednatel společnosti KOMATEC s.r.o.
Za naši společnost vítěznému projektu ještě jednou gratulujeme a přejeme, aby Park Granátová byl i nadále hojně navštěvovaným a využívaným místem ve Slivenci.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

27Led 2020

Jak všichni dobře víme, tak letošní zima sněhu příliš nepřeje. Tedy se opět trochu ohlédneme zpět za technikou, kterou jsme v loňském roce předávali našim zákazníkům. Na podzim jsme soukromé společnosti zabývající se službami v oblasti zeleně a údržby silnic předali dálkové řízený pásový nosič nářadí BOMFORD Flailbot s mulčovacím adaptérem. Dnes již máme i odezvu od majitele, že stroj předčil jeho očekávání a je tedy velmi spokojen. My spokojenému majiteli děkujeme a přejeme mnoho další spokojenosti při užívání tohoto stroje.
A co vy jste již připraveni na novou sezónu sečení a mulčování ve svazích?

Váš tým KOMATEC s.r.o

16Pro 2019

Přestože je již zimní období, tak je dobré také zrekapitulovat letošní rok a předanou techniku a proto se vrátíme zpět o několik měsíců, kdy jsme společně s naším partnerem společností LUKROM spol. s r.o. středisko Kroměříž předali novému majiteli SÚS Zlínska s.r.o. dvě soupravy traktorů JOHN DEERE 6120 M s mezinápravovými příkopovými rameny RASCO BRK 6000. K těmto traktorům byla také dodány čelní segmentové sněhové pluhy RASCO SPTT 3.0 a traktorové sypače vozovek RASCO TRP 1.5. Děkujeme tímto novému majiteli za projevenou důvěru v techniku RASCO a společnosti LUKROM s.r.o. za spolupráci. Již nyní jsou uživatelské zkušenosti nového majitele na techniku RASCO více než dobré.

Děkujeme.

Váš tým KOMATEC s.r.o

18Lis 2019

Břity NORSKAL

18. 11, 2019

Nově u nás můžete objednávat pryžové, ocelové Hardox a kombinované břity na sněhové pluhy všech typů. Naše firma se stala výhradním dovozcem chorvatského výrobce Gumix Elastor a jejich výrobků NORSKAL pro Českou republiku a Slovensko. Připravte se na zimu již nyní a zabezpečte si kvalitní břity na své sněhové pluhy.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

16Lis 2019

Po celý rok 2019 je naše společnost KOMATEC s.r.o. oficiálním partnerem soutěže Komunální projekt roku 2019 v kategorii Veřejná zeleň. Soutěží se o nejlepší realizovaný projekt na úrovni územní samosprávy. Organizátorem soutěže je vydavatelství Profi Press s.r.o. s magazínem Moderní obec. A vyhlášení výsledků se pomalu blíží a to již 20.11.2019 v Praze a my Vám poté přineseme informace o vítězi kategorie Veřejná zeleň, jíž jsme partnerem.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

11Lis 2019

Na veletrhu AGRITECHNIKA 2019 v německém Hannoveru máte možnost navštívit i expozici španělského výrobce NIUBO, kterého KOMATEC s,r,o, na našem trhu také výhradně zastupuje. K vidění je průřez sortimentem mulčovačů, lesních fréz atd. Zveme Vás k návštěvě v hale č. 26.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

11Lis 2019

Dalším, koho můžete na veletrhu AGRITECHNIKA 2019 v Hannoveru navštívit je německý výrobce speciálních traktorů – nosičů FußTrac a to společnost Fuß Spezialfahrzeugbau GmbH. Tento krásný, výkonný a neskutečně funkční a obratný traktor – nosič nářadí naleznete v hale č. 26. Zveme Vás na návštěvu.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

11Lis 2019

Pokud se chystáte na veletrh AGRITECHNIKA 2019 v německém Hannoveru, pak Vás zveme k návštěvě expozice italského výrobce CAST Loaders, jehož jsme výhradním zástupcem na našem trhu. Můžete si prohlédnout nejen dosavadní produkci kompaktních kloubových nakladačů a mini smykových nakladačů, ale také novinky jako jsou výkonný model MAXO, velmi dobře vybavený model 33 TLX CARBON s ergonomickým joystickem a dvojitou rychlostí pojezdu, tak i plně elektrický nakladač řady 800 ECO. Expozici CAST Loaders naleznete v hale č. 06. Zveme Vás k návštěvě.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

05Lis 2019

Před pár dny u nás přistály další mini smykové nakladače CAST a to modely Worky-Quad SSQ 22 s benzinovým motorem Honda a SSQ 15D s dieselovým motorem Kubota, které se každým dnem vydají na cestu ke svým zákazníkům. Nejen design, ale hlavně funkčnost je to co nové zákazníky přesvědčilo. Přesvědčit se můžete i Vy. K dispozici máme předváděcí stroj.

Váš tým KOMATEC s.r.o.