NOVINKY

16Srp 2021

Více informací v rubrice KARIÉRA

16Srp 2021

Více informací v rubrice KARIÉRA

16Čvc 2021
rotávator Niubo
Tentokrát se cílem cesty tohoto krásného rotavátoru NB MACHINERY NIUBO stala malebná vesnička poblíž Kroměříže. Zákazník zvolil z širokého výběru právě rotavátor NB MACHINERY NIUBO model FLASH TOP 200. Stroj se záběrem 200 cm je určen pro traktory o výkonu 70 – 80 k.
Novému majiteli děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho spokojenosti se strojem.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14Čvc 2021
  • SMYKOVÝ NAKLADAČ CAST SSQ
Jak jsme v plné síle opět zpět po dovolené připraveni řešit Vaše potřeby, požadavky a problémy.
Přikládáme odkaz na naše poslední video z našeho Youtube kanálu nebo kliknutím na tento odkaz Cast SSQ 22. Jedná se o mini smykový nakladač CAST model SSQ 22 při kácení stromů, který jsme nedávno předávali.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
01Čvc 2021
 
 
 
 
25Čvn 2021
  • SMYKOVÝ NAKLADAČ CAST SSQ
Dalším strojem do naší flotily prodaných strojů je mini smykový nakladač CAST model SSQ 22. Tentokrát směřoval stroj opět na západ a to na jih Plzeňska. Tento oblíbený model s motorem Honda o výkonu 22 koní si vybral majitel pro své schopnosti manévrování, kapacitu nosnosti a možnosti dalšího využití. A jak vidíte, tak se s novou technikou ihned pustil do práce. A jak nás již informoval, tak si vybral pomocníka, díky kterému má vše rychle a kvalitně hotovo. Novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti se strojem i nadále a děkujeme za projevenou důvěru.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
22Čvn 2021
  • seco starjet
A máme tu dalšího zákazníka, který vložil svou důvěru v naši společnost KOMATEC s.r.o. a pořídil si od nás zahradní traktor českého výrobce SECO, jehož jsme autorizovaný prodejce a servis. Volba nového majitele padla na model STARJET P3 s motorem Briggs & Stratton o výkonu 22 k se záběrem sečení 102 cm. Vše podtrhuje objem zásobníku na posečenou trávu o objemu 320 litrů. A jak sami vidíte i nejmenší generace je z tohoto nového modelu nadšena a my máme nové fanoušky i mezi nejmladšími.
Rezervujte si u nás i svůj zahradní traktor SECO ještě dnes.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
21Čvn 2021
  • BUBNOVÁ SEKAČKA VARI

Bubnové sekačky VARI s motory Briggs&Stratton s elektrostartem Instart skladem!!!
Pozor omezený počet kusů!!!

16Čvn 2021

Předávali jsme!

16. 6, 2021
Dalším dodaným strojem naší společností je velmi pěkný malotraktor ANTONIO CARRARO model TIGRE 3800. Stroj je vybaven kabinou s topením a větráním, mechanickou 12 stupňovou převodovkou a špičkovým 3-válcovým motorem Yanmar o výkonu 26 k. Tento krasavec bude sloužit v malebné obci Ohrobec poblíž Prahy. Přejeme novému uživateli mnoho spokojenosti se strojem a děkujeme za projevenou důvěru v naši společnost.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
10Čvn 2021

FORT

10. 6, 2021
Hledáte pomocníka na stavbu, k výkopu, do lesa, atd…?
Pak multifunkční pásové nosiče a dumpery italského výrobce FORT jsou tím pravým pro Vás.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Čvn 2021
Vážení příznivci a fandové naší firmy,
předávali jsme další nový mini smykový nakladač italského výrobce CAST model SSQ 22. Jak se sami můžete přesvědčit tento malý krasavec s výkonem 22 k a nosností až 500 kg bude velkým pomocníkem v chovu koní a to jižně od Plzně. Jeho mrštnost a velikost jsou to pravé pro práci u koní v boxech. Novému majiteli tímto přejeme mnoho spokojenosti se strojem a děkujeme za projevenou důvěru v naši firmu a námi dodávanou techniku.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Čvn 2021

Přidej se k nám!

9. 6, 2021

Přidejte se k nám. Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici servisní technik – skladník.

  • opravy a běžný servis strojů komunální, silniční, zahradní a zemědělské techniky zahraničních i tuzemských výrobců ( traktory, manipulační technika, příkopová ramena, sypače, zahradní traktory, sekačky, atd. )
  • skladová agenda, vedení skladu, objednávání náhradních dílů, prodej náhradních dílů a zahradní techniky na prodejně
  • předvádění techniky

Více v záložce KARIÉRA