NOVINKY

14Led 2021
Tak se zima ohlásila a my jsme předávali zákazníkovi další kompaktní kloubový nakladač CAST. Volba zákazníka padla na model CAST 33 TLX v otevřené verzi. Primárně je určen pro jarní až podzimní období a v zimě bude vypomáhat v případě potřeby a to při údržbě pražských chodníků. Nakladač je však možné vybavit i plně zasklenou kabinou s topením, případně i s vyhřívaným sedadlem obsluhy. Zimní nástavby jsou čelní zametací kartáč německého výrobce WIEDENMANN model Combi Clean s hydraulickým pohonem a sypač SnowEx SP-575X s elektropohonem.
Novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti s tímto zdatným pomocníkem. Video CAST 33TLX
Váš tým KOMATEC s.r.o
07Led 2021
Vážení zákazníci, obchodní přátelé, všichni kdo nám fandíte. Po svátcích jsme zpět v plné síle a věříme a doufáme, že tento rok bude pro nás všechny již klidnějším než ten loňský.
A abychom nezaháleli, tak jsme se hned z kraje roku pustili do práce. Jaro se kvapem blíží a my jsme od výrobce RASCO obdrželi další zásilku strojů. Dorazila nám nová příkopová ramena RASCO modely BRK 6000, které budou nyní montovány na traktory John Deere 6100 M. Noví majitelé se již teď těší.
Jsme tu pro Vás.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
01Led 2021

PF 2021

1. 1, 2021
04Pro 2020
  • kultivátor
Tak nám i v nížině napadlo trochu sněhu a zima se tak přihlásila v plné parádě. A jelikož je venku mráz, tak Vám pro zahřátí nabízíme další nové video z našeho Youtube kanálu KOMATEC CZ nebo klikněte na odkaz  Niubo Thor ST Přeneseme do letního období, kdy jsme při plném pracovním nasazení zachytili kultivátor NB Machinery NIUBO model THOR ST při práci ve vinohradu na jihu Moravy.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
 
27Lis 2020
Díky mimořádnému výkonu a širokému výběru možností konfigurace patří traktory SAME Delfino 50 k nejuniverzálnějším ve své třídě. Uplatní se všude tam, kde jsou rozhodující kompaktní rozměry stroje. Ať už se jedná o práce v zemědělství, v komunálních službách a v mnoha dalších oblastech využití.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Váš tým KOMATEC s.r.o
30Říj 2020
Před pár dny ještě za pěkného počasí jsme předávali dalšímu zákazníkovi další traktor SECO prodaný naší společností. Tentokrát se jednalo o model STARJET UJ 102-23 P6 PRO 4×4. Jak už název napovídá jedná se traktor s pohonem všech kol v profesionálním provedení s vyklápěním zásobníku 400 litrů posečeného materiálu do výšky.
Novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti se strojem a zároveň děkujeme za projevenou důvěru.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
07Zář 2020
  • pásový nosič Fort Vision
Pásové nosiče FORT jsou ideálním pomocníkem v mnoha oblastech. Své velké využití naleznou například ve vinohradu při běžné údržbě porostu. Zde při mulčování přerostlé trávy. Podívejte se na video FORT vision – mulčovač
Váš tým KOMATEC s.r.o.
31Srp 2020
Novinka v naší nabídce techniky. Samosběrný zametač RASCO model LYNX. Podívejte se na krátké video RASCO LYNX kde se seznámíte se základními dovednostmi a přednostmi tohoto krásného stroje.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
25Srp 2020
  • KLOUBOVÝ NAKLDAČ CAST GENESIS
 Tentokráte se jedná o kompaktní kloubový nakladač CAST model GENESIS. Tento stroj s dieselovým motorem o výkonu 38 k poskytuje zdvihací kapacitu až 800 kg. Mezi jeho přednosti patří výška zdvihu 2,7 m, hydrostatický pohon 4×4 s uzávěrkou diferenciálu a dostatečný hydraulický výkon nejen pro manipulaci s břemenem, ale také pro aktivní adaptéry jako např. mulčovač, zakladač trávníků, atd… Tento stroj si pořídil soukromý zemědělec v Plzeňském kraji. Novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti s tímto mazlíkem.
Pokud i Vás nakladače CAST zaujaly, jsme Vám plně k dispozici.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
17Srp 2020
  • PŘÍKOPOVÉ RAMENO RASCO BRK 7000
Opět Vás zveme k návštěvě našeho Youtube kanálu, kde se můžete podívat na mnoho videí s námi dodávanou technikou. Tentokrát krátké video práce mezinápravového příkopového ramene RASCO modelu BRK 7000. Odkaz – RASCO BRK 7000 Pro úplnost dodáme pracovní dosah stroje činí 7 m a záběr žací hlavice 130 cm. Rameno je agregováno na traktoru John Deere řady 6000 M, ale agregace je možná i na ostatní značky traktorů. Pokud budete mít zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Srp 2020
  • pásový víceúčelový traktor Fort Vision
Další zajímavé předávání techniky. Tentokráte se jednalo o nového pomocníka do vinohradu na Moravě. Pásový víceúčelový traktor FORT model VISION je poháněn motorem B&S Vanguard s výkonem 16 k. Díky svým velmi kompaktním rozměrům a možnosti práce s různorodým pracovním nářadím je ideálním pomocníkem nejen do úzkých vinohradů, ale své využití nalezne i v sadech a při zahradních činnostech a to nejen v rovinách, ale také na svažitých terénech díky velmi nízkému těžišti a trakčním pásům. Nový majitel si tohoto pásového mazlíka pořídil pro začátek s mulčovačem a rotavátorem pro základní údržbu vinohradu. Velkou devizou tohoto stroje je to, že již v základním provedení je vybaven otočným pracovištěm obsluhy a tím jsou jeho možnosti využití neomezené.
Jako vždy novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti s tímto mazlíkem a bohatou úrodu hroznů.
V případě, že i Vás tento pásový traktor pocházející z Itálie zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Jsme výhradními dovozci značky FORT do ČR.
Váš tým KOMATEC s.r.o
01Srp 2020
  • PŘÍKOPOVÉ RAMENO RASCO BRK 7000
  • PŘÍKOPOVÉ RAMENO RASCO BRK 7000
Nové RASCO předáno zákazníkovi. Další z rodiny profesionálních příkopových ramen RASCO jsme předali našemu dlouholetému zákazníkovi, který je vybaven pro sečení příkopů a krajnic příkopovými rameny v naprosté převaze značky RASCO. Tentokrát se jedná o mezinápravové provedení ramene a to model BRK 7000. Jak je patrné z označení, pracovní dosah stroje činí 7 m a pracovní hlavice má záběr 1300 mm. Rameno je agregováno na traktoru John Deere 6120 M a celá souprava se stará o sečení komunikací v mnoha regionech ČR. Novému majiteli děkujeme za opětovně projevenou důvěru a přejeme s novým strojem mnoho posečených kilometrů.
 
Váš tým KOMATEC s.r.o.