NOVINKY

24Zář 2019

Předminulý týden jsme se účastnili výstavy Den Zemědělce v Kámeni u Pelhřimova. Nyní Vám přinášíme malé ohlédnutí za naší expozicí. Českou premiéru si zde odbyl speciální traktor – nosič nářadí FußTrac 1600. K vidění byli i nakladače CAST, mulčovače NIUBO, nosič se zametačem FORT a traktor YANMAR. Zároveň jste se mohli blíže seznámit s výrobky společnosti AEROTEC, jichž jsme také autorizovaný dodavatel.
Děkujeme tímto všem návštěvníkům, kteří na naši expozici zavítali a projevili zájem o námi dodávanou techniku a těšíme se na viděnou ať již u nás nebo na dalších výstavách.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

14Srp 2019

Právě jsme dovezli

14. 8, 2019

Dnes jsme přivezli tohoto robustního krasavce BOMFORD FLAILBOT, který se v následujících dnech stane pro svého nového majitele šikovným a pracovitým pomocníkem.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

 
07Srp 2019

Právě montujeme pro našeho významného zákazníka mezinápravové příkopové rameno RASCO model BRK 6000. Rameno je agregováno na traktoru JOHN DEERE 6120 M a to včetně čelní podsvodidlové sekačky, kterou naše společnost také dodává. No není to krásná souprava?

Váš tým KOMATEC s.r.o.

 
03Srp 2019

Předali jsme další sekačku českého výrobce SECO. Tentokráte se opět jednalo o model Challenge. Stroj byl dodán i s čelní sněhovou radlicí pro odklízení chodníků, mulčovací sadou a deflektorem. Nový uživatel v Neratovicích se už své nové sekačky nepustil jak je vidět. Děkujeme za projevenou důvěru a přejeme hodně posečené trávy.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

30Čvc 2019

Před nedávnem jsme předali další mulčovač španělského výrobce NIUBO, tentoktáte svahový model SCOOBY 220. Novým majitelem se stala společnost obhospodařující lesy města Prahy. Hned při předání byl mulčovač zaveden do provozu a jak sami můžete vidět i s vysokým a hustým porostem si hravě a kvalitně poradí. No aby ne, když jeho prací je i likvidace náletových dřevin o průměru 5 cm. Noví uživatelé si mulčovač velmi pochvalují. My novému majiteli děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho spokojenosti se strojem NIUBO.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

24Čvc 2019

Další sekačka předána. Tentokrát stroj české výroby SECO model Challenge. Děkujeme novému majiteli a přejeme mnoho spokokojenosti při sečení trávy.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

 
22Čvc 2019

Před necelým měsícem jsme předávali další sekací traktor STIGA Estate 3098 H zákazníkovi z Prahy. Náš předávací technik stroj předal včetně zavedení do provozu a plného zaškolení k ovládání a údržbě. Novému majiteli děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho spokojenosti.

Váš tým Komatec s.r.o.

10Čvc 2019

Když už jsme se v minulém příspěvku vrátili k jaru, tak v něm ještě chvilku zůstaneme. Na jaře jsme ve spolupráci se společností Strom Praha a.s. pobočka Velké Bílovice předávali krásnou soupravu mezinápravového příkopového ramene RASCO BRK 6000 montované na traktoru John Deere 6120 M. S pracovním dosahem 6 m je práce této soupravy skutečným koncertem. Tato krásná souprava bude v plnohodnotném profesionálním a každodenním využití majitele SŽDC státní organizace na pobočce v Jihomoravském kraji. Za realizaci této dodávky děkujeme za spolupráci společnosti Strom Praha a.s. pobočce Velké Bílovice a novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti s touto novou technikou.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

04Čvc 2019

Tak přesně takhle vypadá jaro s KOMATECem ve vinohradu. Připomeňme si v současných parných dnech léta, jak funguje námi dodávaná technika španělského výrobce NIUBO, kultivátor THOR ST při práci ve vinici na Jižní Moravě. Stroj jsme zákazníkovi předávali na jaře letošního roku. Po všech pracích ve vinohradu jsme obdrželi jen chválu na NIUBO. Děkujeme zákazníkovi a přejeme mnoho spokojenosti s naší technikou. Práci kultivátoru NIUBO THOR ST si můžete pohlédnout v krásném videu. No není ta naše příroda krásná?

18Čvn 2019

A je to tu! FUß!

18. 6, 2019

Náš nový mazlík v nabídce. Traktor 🚜 FUß (Fuss) 1600 je Vám plně k dispozici pro práce v komunálu, cestařině a i v zemědělství. Všestranný pomocník s korbou, dvěma sedačkami, uzpůsobený na ty nejtěžší pracovní potřeby. A umí toho mnohem více. 😉👍
Pro Vaše dotazy jsme Vám plně k dispozici.

Váš tým KOMATEC s.r.o.