NOVINKY

27Led 2020

Jak všichni dobře víme, tak letošní zima sněhu příliš nepřeje. Tedy se opět trochu ohlédneme zpět za technikou, kterou jsme v loňském roce předávali našim zákazníkům. Na podzim jsme soukromé společnosti zabývající se službami v oblasti zeleně a údržby silnic předali dálkové řízený pásový nosič nářadí BOMFORD Flailbot s mulčovacím adaptérem. Dnes již máme i odezvu od majitele, že stroj předčil jeho očekávání a je tedy velmi spokojen. My spokojenému majiteli děkujeme a přejeme mnoho další spokojenosti při užívání tohoto stroje.
A co vy jste již připraveni na novou sezónu sečení a mulčování ve svazích?

Váš tým KOMATEC s.r.o

16Pro 2019

Přestože je již zimní období, tak je dobré také zrekapitulovat letošní rok a předanou techniku a proto se vrátíme zpět o několik měsíců, kdy jsme společně s naším partnerem společností LUKROM spol. s r.o. středisko Kroměříž předali novému majiteli SÚS Zlínska s.r.o. dvě soupravy traktorů JOHN DEERE 6120 M s mezinápravovými příkopovými rameny RASCO BRK 6000. K těmto traktorům byla také dodány čelní segmentové sněhové pluhy RASCO SPTT 3.0 a traktorové sypače vozovek RASCO TRP 1.5. Děkujeme tímto novému majiteli za projevenou důvěru v techniku RASCO a společnosti LUKROM s.r.o. za spolupráci. Již nyní jsou uživatelské zkušenosti nového majitele na techniku RASCO více než dobré.

Děkujeme.

Váš tým KOMATEC s.r.o

18Lis 2019

Břity NORSKAL

18. 11, 2019

Nově u nás můžete objednávat pryžové, ocelové Hardox a kombinované břity na sněhové pluhy všech typů. Naše firma se stala výhradním dovozcem chorvatského výrobce Gumix Elastor a jejich výrobků NORSKAL pro Českou republiku a Slovensko. Připravte se na zimu již nyní a zabezpečte si kvalitní břity na své sněhové pluhy.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

16Lis 2019

Po celý rok 2019 je naše společnost KOMATEC s.r.o. oficiálním partnerem soutěže Komunální projekt roku 2019 v kategorii Veřejná zeleň. Soutěží se o nejlepší realizovaný projekt na úrovni územní samosprávy. Organizátorem soutěže je vydavatelství Profi Press s.r.o. s magazínem Moderní obec. A vyhlášení výsledků se pomalu blíží a to již 20.11.2019 v Praze a my Vám poté přineseme informace o vítězi kategorie Veřejná zeleň, jíž jsme partnerem.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

11Lis 2019

Na veletrhu AGRITECHNIKA 2019 v německém Hannoveru máte možnost navštívit i expozici španělského výrobce NIUBO, kterého KOMATEC s,r,o, na našem trhu také výhradně zastupuje. K vidění je průřez sortimentem mulčovačů, lesních fréz atd. Zveme Vás k návštěvě v hale č. 26.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

11Lis 2019

Dalším, koho můžete na veletrhu AGRITECHNIKA 2019 v Hannoveru navštívit je německý výrobce speciálních traktorů – nosičů FußTrac a to společnost Fuß Spezialfahrzeugbau GmbH. Tento krásný, výkonný a neskutečně funkční a obratný traktor – nosič nářadí naleznete v hale č. 26. Zveme Vás na návštěvu.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

11Lis 2019

Pokud se chystáte na veletrh AGRITECHNIKA 2019 v německém Hannoveru, pak Vás zveme k návštěvě expozice italského výrobce CAST Loaders, jehož jsme výhradním zástupcem na našem trhu. Můžete si prohlédnout nejen dosavadní produkci kompaktních kloubových nakladačů a mini smykových nakladačů, ale také novinky jako jsou výkonný model MAXO, velmi dobře vybavený model 33 TLX CARBON s ergonomickým joystickem a dvojitou rychlostí pojezdu, tak i plně elektrický nakladač řady 800 ECO. Expozici CAST Loaders naleznete v hale č. 06. Zveme Vás k návštěvě.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

05Lis 2019

Před pár dny u nás přistály další mini smykové nakladače CAST a to modely Worky-Quad SSQ 22 s benzinovým motorem Honda a SSQ 15D s dieselovým motorem Kubota, které se každým dnem vydají na cestu ke svým zákazníkům. Nejen design, ale hlavně funkčnost je to co nové zákazníky přesvědčilo. Přesvědčit se můžete i Vy. K dispozici máme předváděcí stroj.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

24Zář 2019

Předminulý týden jsme se účastnili výstavy Den Zemědělce v Kámeni u Pelhřimova. Nyní Vám přinášíme malé ohlédnutí za naší expozicí. Českou premiéru si zde odbyl speciální traktor – nosič nářadí FußTrac 1600. K vidění byli i nakladače CAST, mulčovače NIUBO, nosič se zametačem FORT a traktor YANMAR. Zároveň jste se mohli blíže seznámit s výrobky společnosti AEROTEC, jichž jsme také autorizovaný dodavatel.
Děkujeme tímto všem návštěvníkům, kteří na naši expozici zavítali a projevili zájem o námi dodávanou techniku a těšíme se na viděnou ať již u nás nebo na dalších výstavách.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

14Srp 2019

Právě jsme dovezli

14. 8, 2019

Dnes jsme přivezli tohoto robustního krasavce BOMFORD FLAILBOT, který se v následujících dnech stane pro svého nového majitele šikovným a pracovitým pomocníkem.

Váš tým KOMATEC s.r.o.

 
07Srp 2019

Právě montujeme pro našeho významného zákazníka mezinápravové příkopové rameno RASCO model BRK 6000. Rameno je agregováno na traktoru JOHN DEERE 6120 M a to včetně čelní podsvodidlové sekačky, kterou naše společnost také dodává. No není to krásná souprava?

Váš tým KOMATEC s.r.o.

 
03Srp 2019

Předali jsme další sekačku českého výrobce SECO. Tentokráte se opět jednalo o model Challenge. Stroj byl dodán i s čelní sněhovou radlicí pro odklízení chodníků, mulčovací sadou a deflektorem. Nový uživatel v Neratovicích se už své nové sekačky nepustil jak je vidět. Děkujeme za projevenou důvěru a přejeme hodně posečené trávy.

Váš tým KOMATEC s.r.o.