NOVINKY

09Pro 2021
A je tu další ohlédnutí za předanými stroji. Další předaným krasavcem z naší stáje prodaných strojů byl komunální nosič nářadí italského výrobce ANTONIO CARRARO model TTR 4400 HST II. Tento kompaktní, avšak výkonný stroj je určen pro celoroční práci s různými typy pracovních adaptérů nejen v komunální sféře. Osazen je japonským motorem Yanmar o výkonu 38 k, hydrostatickou převodovkou a jeho nesporná výhoda je otočné pracoviště řidiče, umožňující práci i jízdu oběma směry. Prostorná kabina s digitálně ovládanou klimatizací v základu je samozřejmostí. Tento stroj a nás jako dodavatele si vybrala malebná obec Obříství ve Středočeském kraji. TTR-ko bude pomáhat při celoroční údržbě obce.
Novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti s námi dodanou technikou a děkujeme za projevenou důvěru.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021

Vánoce se blíží!

9. 12, 2021
Vánoce se kvapem blíží. Chcete ještě udělat radost sobě nebo svým blízkým například novým zahradním traktorem, sekačkou s pojezdem, křovinořezem nebo jiným pomocníkem na zahradu? Technika STIGA, SECO a VARI na Vás čeká. Navštivte naši prodejnu, která je Vám k dispozici na adrese Krauzovna 379, 277 41 Kly.
A pospěšte si. Zásoby se tenčí každým dnem.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021
A je tu další krasavec do naší stáje prodaných strojů. Před časem jsme předali novému majiteli v Moravskoslezském kraji nový mini smykový nakladač CAST model SSQ 22. Nový majitel si stroj vybral jako nejvhodnější pro účely práce pro rizikové kácení stromů a pro ostatní arboristické činnosti. Nakladač je vybaven motorem HONDA o výkonu 22 k. K dispozici má nový majitel také lopatu na sypké materiály a lopatu “krokodýl” s přidržovačem.
Novému majiteli velmi děkujeme za projevenou důvěru a koupi stroje u nás a přejeme mnoho spokojenosti s nakladačem CAST.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021
ekací traktory SECO jsou velmi oblíbené i u nás. Dalším předaným strojem byl traktor SECO model STARJET P3. Pracovní záběr 102 cm, objem koše na posečenou trávu 320 litrů a výborný motor Briggs & Stratton o výkonu 22 k. Stroj si pořídil soukromý majitel na svou rozlehlou zahradu poblíž Prahy.
Novému majiteli děkujeme za důvěru a přejeme mnoho spokojenosti s tímto mazlíkem.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021
A opět jedno ohlédnutí za předanými stroji. Tentokráte se jednalo o profesionální samochodnou sekačku se sběrem italského výrobce Grillo a to přesně model FD 900 4WD. Stroj je osazen dieselovým motorem Yanmar o výkonu 25 k. Záběr sečení činí 126 cm a a objem zásobníku posečené hmoty 750 l. Zásobník je zároveň výškově vyklápěn.
Novému majiteli děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho spokojenosti se strojem.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021

Předávali jsme. . .

9. 12, 2021
Naše další ohlédnutí za prodanými stroji bude patřit dalšímu předanému sekacímu traktoru SECO. Tentokráte si zákazník, obec poblíž našeho sídla zvolila model Starjet P6 Pro se systémem výškového vyklápění zásobníku posečené trávy. Stroj je vybaven motorem Briggs & Stratton o výkonu 23 k. Objem zásobníku na posečenou trávu činí 400 l a výška hydraulického zdvihu činí 187 cm. No není to krasavec?
Novému majiteli přejeme s tímto pomocníkem mnoho spokojenosti a děkujeme za projevenou důvěru v naši společnost.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021
A pokračujeme v našich ohlédnutích za předanými stroji. Dalším předaným strojem byl mulčovač NB MACHINERY – NIUBO model BABY 120, který si vybrala Obec Zlonín. Stroj byl zvolen adekvátně k již vlastněnému traktoru a tak, aby také zvládal případné dřevní nálety. Pracovní záběr činí 120 cm a je vybaven hydraulickým bočním posuvem.
Novému majiteli přejeme mnoho spokojenosti se strojem.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Pro 2021
Jelikož práce je až nad hlavu a naším cílem je hlavně spokojenost Vás našich zákazníků, tak jsme pro všechnu tu práci nestíhali uveřejňovat nové aktuality a také ukázky předávané techniky. A tak to budeme trochu dohánět zpětně. Z kraje jsme předávali další stroj z flotily sekacích traktorů českého výrobce SECO a to model Starjet P3 předchozí generace, který jsme ještě měli skladem.
Novému majiteli přejeme dodatečně mnoho spokojenosti s tímto krasavcem.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Lis 2021

Předávali jsme. . .

9. 11, 2021
  • Mini smykový nakladač CAST SSQ
V tomto případě se jednalo o pracovní adaptér na mini smykový nakladač CAST SSQ 22. Jedná se o rekultivátor – zakladač trávníků R2 Rinaldi, který si pořídil majitel nakladače v podhůří Krkonoš. Stroj je využíván pro úpravu a rovnání ploch a rovnou připravuje půdu pro setí travní směsi. Kombinace rekultivátoru a mini smykového nakladače si nový majitel velmi pochvaluje a jen lituje, že si tuto kombinaci nepořídil již dříve.
My děkujeme za projevenou důvěru a přejeme novému majiteli mnoho spokojenosti s touto pěknou a hlavně efektivní soupravou.
Váš tým KOMATEC s.r.o.
09Lis 2021

Již brzy !!!

9. 11, 2021

Na český trh přichází NOVINKA italského výrobce CAST LOADERS. Nový mini smykový nakladač CAST s označením WORKYTRAX s pásovým podvozkem s výbornou trakční schopností. 

09Lis 2021

Plně elektrický kloubový nakladač CAST 800 ECO. Klikněte na video link CAST 800 ECO

16Srp 2021

Více informací v rubrice KARIÉRA