KARIÉRA

01Čvn 2021

Náplň práce:

  • opravy a běžný servis strojů komunální, silniční, zahradní a zemědělské techniky zahraničních i tuzemských výrobců ( traktory, manipulační technika, příkopová ramena, sypače, zahradní traktory, sekačky, atd. )
  • skladová agenda, vedení skladu, objednávání náhradních dílů, prodej náhradních dílů a zahradní techniky na prodejně
  • předvádění techniky

Požadujeme:

  • vyučení v oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik,
  • praxe v oboru výhodou,
  • ŘP skupiny B + BE ( sk. C + CE velkou výhodou ),
  • manuální zručnost a nadšení pro práci,
  • samostatnost,
  • AJ výhodou, min. základní znalosti,
  • všeobecný přehled elektro, hydraulika, mechanika a diagnostika výhodou,
  • profesionální vystupování a jednání se zákazníky
  • časová flexibilita,
  • průkaz obsluhy motorových vozíků, případně svářečský průkaz výhodou,

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • přátelský a perspektivní kolektiv,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zázemí rostoucí a perspektivní společnosti,
  • mobilní telefon,
  • notebook,
  • služební vozidlo ( po zapracování možno i k soukromým účelům ),
  • zaměstnanecké benefity,
  • školení v tuzemsku i v zahraničí

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Své životopisy zasílejte na info@komatec.cz, následně budete kontaktováni s termínem pohovoru.

Těší se na Vás tým KOMATEC s.r.o.