777 116 700

Komunální projekt roku 2023

Publikováno: 1. 11. 2023
Slavnostní finále již devátého ročníku soutěže Komunální projekt roku 2023 pořádaného časopisem Moderní obec, vydavatelství Profi Press je úspěšně za námi.
Předávání proběhlo v úterý 24.10. odpoledne v moderní budově radnice Městské části Praha 12 v Modřanech. Udílela se ocenění vítězným projektům v 10 kategoriích.
Komatec s.r.o. se jako partner soutěže v kategorii Veřejné zdraví a sport pro všechny tohoto předání účastnil. Jednatel společnosti Komatec s.r.o. pan Jaroslav Mai předával za partnera kategorie ocenění vítězi kategorie Veřejné zdraví a sport pro všechny společně s panem Mgr. Pavlem Drahovzalem, místopředsedou Svazu měst a obcí České Republiky.
Vítězem této kategorie se stal pan Pavel Svoboda, starosta Města Dobříš za projekt Pěšky do školy v Dobříši. Tento projekt přinesl především větší bezpečnost pro děti a také větší bezpečnost provozu a hlavně se v Dobříši velmi dobře uchytil.
Vítězi kategorie a také všem ostatním vítězným projektům ještě jednou gratulujeme a přejeme, aby se nejen tyto vítězné, ale i ostatní přihlášené projekty dále rozvíjeli a byly přínosem všem.
Těšíme se na další již desátý ročník soutěže Komunální projekt roku v roce 2024.
Váš tým Komatec s.r.o.