777 116 700

Navštívili jsme veletrh Agritechnica 2023

Publikováno: 21. 11. 2023
Minulý týden jsme stejně jako mnoho dalších navštívili veletrh Agritechnica 2023 v německém Hannoveru. A jelikož nás i námi dodávaná technika zde měla zastoupení, přinášíme pohled na krásnou expozici italského výrobce CAST Loaders, jehož je Komatec s.r.o. výhradním dovozcem do České republiky.
Na expozici CASTu měli všichni možnost vidět aktuální nabídku mini smykových a kompaktních nakladačů včetně novinek. Novinkami mezi mini smykovými nakladači jsou nové výkonnější modely SSQ HF v benzinovém a dieselovém provedení. Další novinkou bylo představení modernizovaného modelu Genesis s dieselovým motorem o výkonu 25 k. Nechyběly ani stálice v nabídce jakými jsou například plně elektrické verze mini smykových nakladačů SSQ a WX ECO a kompaktní kloubový nakladače 800 ECO a dieselové 40 XD a vlajková loď nabídky model MAXO.
Návštěvníků na expozici CAST bylo po celou dobu požehnaně a to svědčí o stále vyšší popularitě tohoto výrobce po celé Evropě.
Máte-li chuť nebo zájem si nakladače CAST prohlédnout nebo i prakticky vyzkoušet, pak nás neváhejte jako výhradního dovozce značky do ČR kontaktovat.
Váš tým Komatec s.r.o.