777 116 700

Novinky v KOMATECu

Publikováno: 14. 3. 2024
Vážení příznivci a přátelé KOMATECu,
po malé odmlce jsme opět zpět. V mezičase jsme se plně věnovali práci, abychom splnili všechno co jsme slíbili a nezbylo nám mnoho času na nové příspěvky. A povedlo se. Servisovali jsme, předávali jsme stroje jak na běžícím pásu (průběžně Vás budeme o předaných strojích opět informovat), atd…
Loňský rok pro nás byl úspěšný a jsme rádi, že jsme Vám v co největší míře plnili Vaše požadavky a jsme rádi, že se k nám vracíte a jste spokojeni a za to Vám velmi děkujeme.
Koncem roku jsme rozšířili také naše servisní zázemí a rozšířil se nám také servisní vozový park, abychom Vám byli opět blíže. Před Koncem roku jsme pro Vás spustili nové webové stránky www.cast-nakladace.cz určené nakladačům CAST a poté v lednu letošního roku jsme spustili další nové webové stránky www.antoniocarrarotraktory.cz, které se věnují traktorům ANTONIO CARRARO.
A aby toho nebylo málo, tak pro Vás chystáme další novinky. Jednou z nich je naše účast na veletrhu TECHAGRO v Brně, který se koná 7. – 11. dubna na brněnském výstavišti.
No a pak pro Vás máme ještě jednu velkou novinku se kterou Vás také brzy seznámíme.
Jsme tu s Vámi a pro Vás.
Váš tým Komatec s.r.o.